PowNed

Baudet haalt uit naar Rutte: "Ze vonden iemand die nog nooit had gen*ukt!”

Nou, daar gaan we dan. Pieter Omtzigt. De eerst nog onbekende ridder van de politieke renaissance heeft de handdoek definitief in de ring gesmeten. Overspannen, overwerkt en nu gewoon: over en uit. Drie keer is scheepsrecht? Nee hoor, bij Omtzigt is het: drie keer janken, één keer exit.

  1. PowNews
  2. Sarah Bakker
  3. Politiek
  4. Laatste nieuws

Omtzigt had beloofd dat hij met zijn NSC alles anders zou doen. Hij was de man van de inhoud en kon mensen redden uit alle ellende. Maar politiek blijkt geen sprintje trekken met een rapport onder je arm, maar een marathon door een moeras vol slangen. Een moeras waar Pietertje in wegzakte, wat gepaard ging met een hoop traanvocht.

We spreken Thierry Baudet. Hij begrijpt überhaupt niet waarom je op een man als Henri Bontenbal (CDA) of Omtzigt zou stemmen. Zo zegt hij: “Nederlanders hebben iets met saaie fletse types, hè? Wim Kok was supersaai, toen kreeg je Balkenende… nog saaier. Toen vonden ze iemand die nog nooit had gen*ukt.”

Betekent het definitieve vertrek van Pieter Omtzigt, het einde van het NSC? Wat rest, is een clubje NSC'ers zonder leider, zonder richting, zonder stem.

Benieuwd naar de reactie vanuit Den Haag? Check het item hieronder!