FAAL: KLM-toestel naar Amsterdam van de baan op Zweedse luchthaven
Nou vooruit, de omstandigheden zijn ook wel bijzonder extreem te noemen maar het is voor ons lekker makkelijk oordelen dus doen we dat ook: een toestel van KLM is tijdens het taxiƫn van de baan geschoten op een luchthaven in Gothenburg (Zweden) en dat kun je toch wel gefaal van de bovenste plank noemen.
Door: redactie
Het sneeuwde nogal in Gothenburg vanochtend en ja, dan kan zo'n ongelukje gezien de winterse omstandigheden gebeuren natuurlijk. Volgens KLM waren er 124 reizigers en zes bemanningsleden aan boord van de Boeing 737 en zijn die allemaal ongedeerd.
"Er is inmiddels een ander vliegtuig onderweg om de passagiers op te halen en naar Amsterdam te brengen. Eventuele transferpassagiers die hierdoor hun vlucht hebben gemist, zullen worden omgeboekt op de eerstvolgende beschikbare vluchtā, aldus de luchtvaartmaatschappij tegenover De Telegraaf.