PowNed

Malik Azmani lijkt telkens de boot te missen

Rutger Castricum heeft ook deze week weer de Hofkar afgestoft om op pad te gaan. In aanloop naar de Europese verkiezingen op 6 juni kruipt hij achter het stuur om Nederlandse politici, die uit zijn op een Brusselse zetel, mee te nemen voor een gezellig ‘ritje’ uit. Gisteren nam Malik Azmani, lijsttrekker van de VVD, naast Rutger plaats.

  1. De Hofkar
  2. Laatste nieuws
  3. Politiek
  4. Rutger Castricum

Ze rijden richting het nieuwe Tweede Kamergebouw, dat Malik zo’n 4,5 jaar geleden heeft ingeruild voor het Europees Parlement. Hij is een rasechte Marokkaanse Fries die vluchtelingen maar al te graag aan de grens filtert, maar ze wel een (zwem)kaartje wil geven richting Center Parcs-achtige gevangenissen. “Het is wat groener en je ziet niet de muren”, aldus Malik.

Echt geluk lijkt de beste man niet te hebben, want nadat hij telkens de boot leek te missen, ging hij maar naar Europa. Ook hier blijken de goden hem niet altijd goed gezind. Rutger: “Dan kon je lijsttrekker worden daar en dan mag het nu ineens van Rob Jetten niet, omdat de VVD samenwerkt met de PVV.” Je zou bijna denken dat hij in zijn privéleven wel meer geluk moet hebben. Uit het ‘huisje, boompje, beestje-verhaal' ontbreekt nog het beestje. Desalniettemin, lijkt Malik er niet echt rouwig om: “Gelukkig hoef ik geen rekening te houden met iemand die thuis zit.”

Benieuwd naar de hele uitzending? Bekijk het hier!