Man wil parkeren in Doetinchem, richt ravage aan en brengt auto tot stilstand in voortuin
Een automobilist heeft vanochtend een hele hoop mensen niet zo'n goede Goede Vrijdag bezorgd. De man wilde graag zijn auto parkeren bij een supermarkt aan de Dennenweg in Doetinchem, maar drukte op het gaspedaal in plaats van op de rem en dat moet je ook niet doen! Hij richtte dan ook een gigantische ravage aan.
Volgens Omroep Gelderland is de ellende niet te overzien. Zo reed de bestuurder een lantaarnpaal en meerdere kleine paaltjes in het wegdek (en een internetkast, waardoor verschillende huishoudens zonder internet zaten) omver. Ook schampte hij een geparkeerde auto, om vervolgens 150 meter verder in de voortuin van een woning tot stilstand te komen.
Niet normaal. Volgens een 112-verslaggever ter plaatse zou de man onwel zijn geworden, maar hij is nagekeken door ambulancepersoneel en alles was in orde. De politie heeft dan ook maar zijn rijbewijs ingevorderd (heel verstandig).