PowNed

Op één knie op een vrachtwagenevent: ‘Huwelijksnacht wordt in de vrachtwagen’

Bij vrachtwagenchauffeurs denken we al snel aan stoere brede kerels achter het stuur van enorme trucks. Maar er zijn ook meiden die dit zware vak uitoefenen. In Meiden die Rijden volgen we vrouwen die hun meisjesdroom hebben waargemaakt en vrachtwagenchauffeur zijn geworden.

  1. Meiden die Rijden S5
  2. Laatste nieuws

Voor de jonge chauffeur Kimberley is het rijden op de vrachtwagen echt fantastisch: “Overnachten in de vrachtwagen is het leukste wat er is. Ik vind het af en toe wel spannend maar je moet gewoon doen wat je leuk vindt.” Gelukkig is de 18-jarige trucker niet helemaal alleen in de cabine. Haar bed ligt vrolijk met allerlei knuffelbeesten. Zijn lady truckers toch niet zo stoer. “Die knuffels zijn mijn mascottes. Als ik dan in bed lig is het altijd wel gezellig.”

Chauffeur Steffi is op een wel heel bijzonder evenement, de Efteling maar dan voor kraanwagenchauffeurs. Hier komen alle autolaadkranen samen om een leuk weekend te hebben. Grapjes die daar gemaakt worden zijn van een hoog niveau: “De mijne is langer als de jouwe.” Naast dat het geen fatsoenlijk Nederlands is, is het natuurlijk ook niet heel erg grappig. Maar ja, voor Steffi is dit evenement uiterst bijzonder. Haar vriend vindt deze plek zo onwijs romantisch dat hij besloten heeft op voor haar op één knie te gaan. Met een blinkende ring in zijn handen staat hij op het punt om de belangrijkste vraag van zijn leven te stellen. Steffi heeft al gelijk wilde plannen voor haar trouwdag: “De huwelijksnacht gaat in de truck plaatsvinden.”

Kijk hier de vijfde aflevering van Meiden die Rijden terug! Volgende week staat er weer een nieuwe aflevering klaar om 21.10 uur op NPO 3.