PowNed

Regenboogvlag vier keer gejat: ‘Met je klauwen ervan afblijven!’

Vier keer opgehangen, vier keer verdwenen. De regenboogvlag van de gemeente Schiedam lijkt populairder dan ooit. Of er nou een fanatieke Pride-liefhebber achter zit of iemand die een hekel heeft aan regenboogkleuren: de vlag was vier keer foetsie!

  1. PowNews
  2. Abel Bijlsma
  3. Laatste nieuws

Vier keer een vlag jatten lost volgens wethouder René Karens in ieder geval niks op. Als iemand het doet omdat hij tegen is? “Dat is dan niet heel effectief, want hij hangt er nu weer.” Maar volgens Karens is daarmee het echte probleem nog niet verdwenen. “In Schiedam is het helaas nog niet vanzelfsprekend dat je jezelf kan zijn of kan houden van wie je wil.”

De reacties zijn opvallend positief. “Met je klauwen ervan afblijven”, zegt een man. Maar je kan ook kansen zien: “Ik zou er eentje voor thuis willen. Dan kom ik ze vanavond allemaal halen.” Eén ding is zeker: als de mysterieuze vlaggendief nog een exemplaar zoekt, weet hij inmiddels waar hij moet zijn.

Je hebt onze social cookies (nog) niet geaccepteerd.

Voor een volledig werkende website accepteer je hier de social cookies.