Vlaardingen wordt geterroriseerd door mysterieuze aanslagen op loodgieter Ron
Wat is er aan de hand in Vlaardingen? Wat heeft loodgieter Ron van Uffelen op zijn geweten? Heeft hij een lekkage niet goed verholpen? Heeft hij iemand in een poeplucht laten zitten? Wie is zo boos dat zijn wc niet meer goed doortrekt dat hij nu om de haverklap explosies bij loodgieter Ron laat afgaan? Niemand die het weet, maar het zet Vlaardingen wel volledig op de kop. Vanochtend ging er weer een explosie af. Eén ding weten wij zeker: dit zaakje stinkt!
Door: redactie
Even een korte uitleg. Ron van Uffelen is loodgieter. Hij woont in Vlaardingen in een anders altijd gezellige volksbuurt. Hij heeft goed contact met zijn buren en leeft daar samen met vrouw en kinderen. Hij gaat het leed van de rioolwereld te lijf met een waterpomptang en verder niets. Toch worden er vanaf april dit jaar allerlei zware aanslagen op hem gepleegd. Er gaan zware explosieven af bij zijn auto's, bij zijn woning én bij zijn bedrijfspanden. In totaal nu acht keer. Vanaf begin december zijn deze in intensiteit toegenomen.
De omwonenden van Ron zijn inmiddels doodsbang. De man zelfs is inmiddels met vrouw, twee kinderen en zijn moeder ondergedoken.
De politie en de gemeente hebben ondertussen geen idee waarom deze aanslagen worden gepleegd. De panden zijn inmiddels gesloten en worden extra beveiligd, maar tóch was het vanochtend weer raak. Om 6 uur vanochtend ging een explosief (BAM) af aan de Wilhelminastraat, waar een bedrijfspand van Ron zit. Eerder ging daar een pick-up truck van loodgieter Ron al in vlammen op, werd de voorgevel van één van zijn buren weggeblazen én was het huis van Rons moeder een target.
Maar waarom? Waarom moet een stel boeven Ron hebben? Wat heeft hij op zijn lever? Proberen ze hem geld af te troggelen? Denken ze dat hij een rijke papi is? Wordt hij aangezien voor een ander? Is hij stiekem een soort Vlaardingse Willem Holleeder? Zeg het maar. Dat de politie geen idee heeft van een motief geeft aan dat hij geen bekende is van de politie, zou je denken. In Vlaardingen zijn de aanslagen logischerwijs het gesprek van de dag. Ook omdat Ron eerder gewoon Ron was en alleen bekend was als loodgieter, als sponsor van de lokale Sinterklaasintocht en als geldschieter van de lokale voetbalclub.
Wel is er eerder deze week een 26-jarige Rotterdammer opgepakt. Hij wordt als verdachte aangemerkt. Wil je hier meer over weten? Kijk dan vanavond naar het PowNews!