PowNed

Vluchtelingenhotel straks weer voor toeristen: 'Afspraak is afspraak'

In Epe staan er binnen zeven dagen bijna 300 vluchtelingen op straat. Het COA mag hen van de gemeente niet langer in het Fletcher Hotel huisvesten. Anders wordt het een heel duur grapje van wel 63.000 euro per dag.

  1. PowNews
  2. Tom Olthof
  3. Laatste nieuws

Dat het überhaupt zover heeft kunnen komen, vindt Peter Vermaas heel bijzonder. De fractievoorzitter van FvD Epe vindt het hoog tijd dat het hotel weer doet waar het voor bedoeld is: toeristen ontvangen. “Het is ons grootste hotel, dus dat heeft een enorme impact op onze ondernemers.”

Een omwonende meent gelukkig nooit last te hebben gehad van het asielverblijf. “Maar afspraak is afspraak.” Andere Epenaren zijn er wel klaar mee. “Je moet gewoon die deur dichtdoen en de zaak op orde maken daar!”

: Benieuwd hoe de hotelbewoners er zelf in staan? Check het hieronder!