Het nieuwe kanaal brengt vijf dagen per week nieuwe video's en wordt gemaakt door het online team van PowNews, dat gaat samenwerken met de makers van Misdaadbureau. Ook journalist Owen O’Brien, bekend van zijn live verslaggeving bij ongeregeldheden en demonstraties, sluit zich aan bij het team.
PowCrime wordt een snel en toegankelijk online misdaadplatform met reportages, reconstructies, experimenten en opmerkelijke verhalen. En dit alles op de kenmerkende PowNed-toon: snel, direct, nieuwsgierig en soms met een knipoog.
Owen: "Crime fascineert, maar vraagt ook om zorgvuldigheid en nuance. Met PowCrime willen we verder kijken dan de krantenkoppen. Ik heb enorm veel zin om met dit platform de verhalen achter de misdaad te vertellen."
De eerste video's van PowCrime verschijnen vanaf september op het nieuwe YouTube-kanaal PowCrime. Je kunt je hier alvast abonneren.